مراسم تجلیل از خبرنگاران رسانه های گروهی شهرستان بهار برگزار شد

 معاون سیاسی فرماندار بهار در مراسم تجلیل از خبرنگاران رسانه های گروهی شهرستان بهار با اشاره به مسئولیت خطیر خبرنگاران گفت: رسالت خبرنگاران اطلاع رسانی دقیق و شفاف وقایع است و در عین حال امیدبخشی بسیار ضروری است زیرا با پاشیدن بذر امید در جامعه میتوان به آنچه میخواهید برسید.
علی اکبر سلطانی راد تصریح کرد: انتقاد سازنده باعث توسعه همه جانبه شهرستان خواهد شد و ما با گشاده رویی از انتقادات استقبال می کنیم.
وی افزود: در صورت عدم اطلاع رسانی خبرنگاران، مردم از اقدامات انجام شده اطلاعی نخواهند داشت و کارها ابتر می ماند.
در ادامه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار گفت:  در سال های اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی و مشکل کمبود کاغذ و چاپ و رغبت مردم به رسانه های مجازی، رسانه های کاغذی مغفول مانده است.
 حبیب شهنوازیان اضافه کرد: شناسنامه دار کردن خبرنگاران در شهرستان و ترغیب اهالی هنر و رسانه برای عضویت در صندوق هنر و خانه مطبوعات و استفاده از مزایای صندوق هنر از اقدامات اداره ارشاد اسلامی شهرستان بهار بوده است.
در پایان از خبرنگاران شهرستان بهار تجلیل شد

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی