فرماندار شهرستان بهار در انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهار عنوان کرد: با ترویج فرهنگ کتابخوانی آسیب های شبکه‌های اجتماعی کاهش می‌یابد🔹محتوای کتاب هایی که برای نسل جوان معرفی میشود از علوم روز و دانش نوین غنی باشد.

فرماندار شهرستان بهار در انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهار عنوان کرد:

با ترویج فرهنگ کتابخوانی آسیب های شبکه‌های اجتماعی کاهش می‌یابد🔹محتوای کتاب هایی که برای نسل جوان معرفی میشود از  علوم روز و دانش نوین غنی باشد.

🔹فرماندار شهرستان بهار: در کنار تخصیص اعتبارات دولتی ،کمک خیرین و نیکوکاران در افزایش فضای کتابخانه ها و ارتقاء سطح مطالعه بسیار اثرگذار است.

🔹روح اله نباتی : با ابزار هنر و تشویق باید دوستداران کتاب و کتابخوانی را افزایش دهیم.

🔹 فضای کتابخانه های شهرستان مطلوب است اما برای جامعه هدف در نقاط مختلف شهرستان نیاز به احداث و یا تجهیز کتابخانه میباشد که باید در اعتبارات شهرستانی ویژه لحاظ گردد.

🔹شوراهای اسلامی و شهرداری ها در واگذاری اماکن و یا اهداء زمین برای ایجاد کتابخانه نهایت همکاری را داشته و این مهم را در دستور کار خود قرار دهند.

⏪ انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهار به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این انجمن در محل فرمانداری تشکیل جلسه داد.

🔹در این جلسه فزونی رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهار گزارشی از عملکرد سال گذشته و نیز برنامه های پیش بینی شده در سالجاری ارائه نمودند.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی