تخصيص 70 درصد اعتبارات عمرانی به استان همدان

   omraniاستاندار همدان گفت: به صورت میانگین 70درصد اعتبارات عمرانی این استان جذب و تخصیص یافته است که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به هزینه‌کرد آن اقدام کنند.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری همدان سید سعید شاهرخی در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان افزود: 50 درصد از اعتبارات هزینه ای نیز به همه دستگاه ها پرداخت شده و برخی از دستگاهها نیز بیشتر از این مبلغ را دریافت کردند.
وی با بیان اینکه با وجود تخصیص اعتبار هیچ مانعی برای کار کردن وجود ندارد ادامه داد: 255 میلیارد تومان نیز اوراق برای استان همدان جذب شده که دستگاه هایی که توانایی جذب این اعتبارات را ندارند، اعلام کنند تا به سایر دستگاهها واگذار شود تا به خزانه برنگردد.
استاندار همدان گفت: در این شرایط تحریم، کار کردن عادی و اداری جوابگو نیست بنابراین باید همه مدیران به صورت جهادی، شبانه روزی و مخلصانه برای خدمت به مردم قدم بردارند.
شاهرخی خاطرنشان کرد: کشور در شرایط تحریم ظالمانه قرار دارد و تمام تلاش دشمن ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران و ناامیدی مردم است اما تاکنون موفق نشده و مردم بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مقاومت بر قله های استکبار با قدرت راه خود را ادامه می دهند و ایستاده اند.
وی افزود: با این شرایط استان همدان در کشور می درخشد و به کارگاه بزرگ عمرانی در همه بخش ها شامل آب، برق، راه، زیر ساخت ها، فن آوری های برتر و شهرک های صنعتی تبدیل شده است.
استاندار همدان تاکید کرد: فضای کار و خدمت و فعالیت های عمرانی نباید تحت الشعاع بحث انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس و شوراها و سیاسی شدن فضای کشور قرار گیرد.
شاهرخی از مدیران دستگاههای اجرایی خواست: عملکرد خود را برای اطلاع رسانی به مردم در اختیار رسانه ها قرار دهند تا مردم از کارهای اجرا شده در بخش های مختلف مطلع شوند.
وی با قدردانی از بهداشت و درمان همدان در زمینه مقابله با ویروس کرونا گفت: این استان با تلاش، پشتیبانی و برنامه های مطلوب علوم پزشکی در کشور مثال زدنی است و اکنون به لحاظ کرونا دغدغه ای نداریم اما با این حال محدودیت ها را بیشتر خواهیم کرد.
استاندار همدان درباره فروش املاک مازاد دستگاههای اجرایی گفت: این املاک شناسایی شده و مجوز فروش دارد و نباید برای فروش آنها مقاومت شود چراکه درآمد حاصله از آن برای پیشبرد کارهای همان دستگاه هزینه می شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی