معاون استاندار همدان: واحد‌های تولیدی راکد با رفع مشکلات وارد چرخه تولید شود

پور مجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در در بازدید از طح های اقتصادی شهرستان ملایر  گفت: این بازدید در راستای پیشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید با دعوت فرماندار ویژه ملایر از واحد‌های مستقر در شهرک صنعتی جوکار انجام شد که هم اکنون چهار طرح فرآوری معدنی در این شهرک مستقر است و چند واحد قبلا راه‌اندازی شده‌اند و چند واحد جدید همراه با طرح توسعه چند واحد در حال اجرا و تکمیل است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان اظهار امیدواری کرد و گفت: بخش خصوصی و مجریان این طرح‌های فرآوری معدنی از بخش دولتی بسیار جلوتر هستند.

وی بیان کرد: سرمایه‌گذاران این طرح‌ها با انگیزه و اشتیاق بالایی ماشین‌آلات را از خارج از کشور خریداری و خط تولید را در واحد‌ها مستقر کرده‌اند و امکانات و تجهیزات سیستم برق را نیز وارد کرده‌اند.

پورمجاهد با اشاره به برنامه زمان‌بندی سرمایه‌گذاران برای افتتاح و راه‌اندازی این طرح‌های بزرگ تولیدی عنوان کرد: تلاش ما بر این است که در ۶ ماهه نخست امسال و حتی زودتر از آن، این طرح‌ها تکمیل و به مرحله بهره‌برداری برسند و اشتغال و تولید آن‌ها در اختیار مردم قرار گیرد.

معاون استاندار تاکید کرد: برق، مشکل اصلی این واحد‌های فرآوری است که در اسرع وقت جلسه‌ای با وزارت نیرو و شرکت منطقه‌ای برق باختر تشکیل می‌دهیم تا بر اساس قولی که قبلا داده شده، بتوانیم مشکل برق این واحد‌ها را رفع کنیم.

وی در ادامه گفت: در زمینه آب شهرک صنعتی جوکار نیز مشکلاتی وجود دارد که از طریق شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان در دست پیگیری است.

پورمجاهد یادآور شد: یک یا ۲ واحد فرآوری در این شهرک نیز در سیستم بانکی پرونده دارند که تلاش می‌کنیم پرونده تسهیلات آن‌ها زودتر تعیین تکلیف شود.

وی با تاکید بر اینکه در بازدید از شرکت زمرد آسیا به دنبال احیای دوباره این واحد هستیم بیان کرد: برنامه بازدید از واحد‌های تولیدی و صنعتی شهرستان‌های استان در دستور کار است و سعی می‌کنیم به صورت هفتگی از طرح‌های در حال تولید و احداث و یا طرح‌هایی که راکد و یا مشکل‌دار هستند، بازدید و نسبت به رفع مانع و مشکل آن‌ها اقدام شود.  

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی