معاون استاندار همدان مطرح کرد؛ هوشمندسازی توزیع کالاهای اساسی در استان

WhatsApp_Image_2022-01-10_at_08.59.16.jpeg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، مهندس ظاهر پورمجاهد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، امروز در هشتمین جلسه قرارگاه امنیت غذایی که به‌صورت ویدئو کنفرانس و با حضور دکتر ساداتی‌نژاد، وزیر جهاد کشاورزی و سایر اعضای قرارگاه استانی برگزار شد، گفت: در راستای اصلاح نظام یارانه‌ها، همفکری و هماهنگی‌های لازم با فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، سازمان‌های متولی، نخبگان و گروه‌های مرجع جامعه در راستای انجام شده است.

پورمجاهد، در ادامه با اشاره به اصلاح نظام یارانه‌ها گفت: در زمینه، ذخیره‌سازی، هماهنگی‌های لازم نیز با تشکل‌های بخش کشاورزی اتحادیه‌ها و تعاونی‌ها صورت گرفته است.

وی افزود: برنامه‌ریزی و اقدامات لازم با سیستم بانکی و موسسات مالی برای تامین مالی طرح‌ها در استان انجام شده است.

معاون استاندار گفت: در هشتمین جلسه قرارگاه امنیت غذایی، پیشنهاداتی در حوزه‌های مختلف ارائه شد.

وی در ادامه این جلسه پیشنهاداتی ارائه کرد که توجه به آن‌ها را ضروری و موثر دانست، و گفت: نگاه ما به ساختار تامین مالی خوشبینانه است، و نیاز به بحث‌های کارشناسی، تقویت و اصلاح دارد. بنابراین با توجه به نیازهای مواد اولیه و نهاده‌های دامی، ضرورت دارد در زمینه تامین ارز نیمایی به میزان کافی اقدام جدی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان، ارتباط و دسترسی به سامانه‌های جامع تجارت و جامع انبارها در شرایط کنونی ضروری دانست، و گفت: سازمان‌های جهاد کشاورزی و صمت هماهنگی و ارتباط بیشتری داشته باشند.

وی در پایان گفت: سامانه بازرگانی و بازار باید تقویت و بارگذاری مرغداران به موقع انجام شود.

WhatsApp_Image_2022-01-10_at_08.59.17_1.jpeg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی