آیین تجلیل ازبازنشستگان فرهنگی کبودراهنگ برگزار گردید..

✅آیین تجلیل ازبازنشستگان فرهنگی کبودراهنگ که درسه سال گذشته به  افتخاربازنشستگی نائل آمده بودند باحضورحجت الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه ،مهندس ابراهیم خانی سرپرست فرمانداری شهرستان کبودراهنگ،دکتر توسلی نماینده مردم شریف شهرستانهای کبودراهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی ،سرهنگ شکرویسی فرمانده نیروی انتظامی، اسدی رئیس آموزش و پرورش کبودراهنگ ،نانکنی معاون توسعه ی مدیریت وپشتیبانی اداره کل آمورش وپرورش استان همدان وجمعی ازمسئولان استانی ،شهرستانی درمجموعه ی رفاهی وآموزشی آموزش وپرورش  کبودراهنگ برگزارگردید.
🔸️مهندس ابراهیم خانی سرپرست فرمانداری شهرستان کبودراهنگ در این مراسم گفت: باید شرایطی فراهم شود تا بتوانیم از توانمندی های فکری و تجربیات ارزنده فرهنگیان بازنشسته در توسعه شهرستان بهره مند شویم.
🔸️وی اضافه کرد: آنچه امید را در دل معلمان بازنشسته  زنده می کند این است ببینند شاگردان آنها در جامعه موثر و مفید واقع شده اند و این بزرگترین اندوخته برای این عزیزان است.
⭕ پنج شنبه۲۲اردیبهشت ماه ۱۴۰۱
💠روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی