جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کبودراهنگ

✅ جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کبودراهنگ پیش از ظهر امروز به ریاست  دکتر مسلم غلامی فرماندار کبودراهنگ، بخشداران، دبیر کارگروه سلامت استان همدان  و اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
🔸️دکتر غلامی فرماندار کبودراهنگ در این جلسه با اشاره به اهمیت پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی گفت: باید نظارت و مراقبت بیشتری توسط دستگاه‌های متولی در ارتباط با کشتار یا ذبح دام‌ها، سلامت آب شرب شهرها وروستاها، تامین محصولات غذایی سالم در مراکز تولید و عرضه، جمع‌آوری سگ‌های ولگرد و کنترل بیماری‌های واگیردار انجام‌ شود.
🔸️وی سلامت مردم را از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد. 
🔸️ وی درادامه در  خصوص اهمیت سلامت آب شرب  روستا یی و شهری  ابراز داشت:  کیفیت آب آشامیدنی تأثیر بسزایی در سلامت شهروندان دارد.
🔸️وی همکاری شبکه بهداشت و آبفای شهرستان را برای پایش مستمر آب شرب روستاها  و شهر هارا خواستار شد.
🔸️دکتر غلامی با اشاره به انتقادات متعدد مردم ازحضورسگ های ولگرد در مناطق مختلف شهرستان اظهار داشت: کمیته ائتلاف سگهای ولگرددر شهرها با مسئولیت شهرداری ها و در روستاها با مسئولیت دهیاران موظف هستند نسبت به پاکسازی منطقه از  سگهای ولگرد اقدام نمایند.
🔸️دکتر غلامی باانتقاد از مدیرانی که در جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی حضور پیدا نکرده بودند گفت: این عدم حضور نشان دهنده این است که این مدیران هنوز به اهمیت وحساسیت کارگروه وسلامت وامنیت جامعه واقف نیستند که قطعا با تذکر جدی برای آنها همراه خواهد بود . 
📷عکاس:علی غفاری
⭕سه شنبه۳۱خرداد ماه ۱۴۰۱
💠روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی