فرماندار ملایر: کار و تولید با تلاش بی‌وقفه کارگران پویا است

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: سال گذشته با وجود تمامی مشکلات و تنگناها، حتی یک واحد تولیدی در سطح این شهرستان تعطیل نشد و هم اکنون کار و تولید در ملایر با تلاش بی‌وقفه کارگران پویا و فعال است.

«قدرت‌الله ولدی» عصر شنبه به مناسبت روز کارگر در دیدار با نماینده کارگران و کارفرمایان ملایر و رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی این شهرستان اظهار داشت: چالش کارگری و کارفرمایی در ملایر نداریم و کارگران این شهرستان بدون هیچ حاشیه و مانعی در حال فعالیت و تلاش هستند و این مایه مباهات است.

وی جامعه کارگری و کارفرمایی را مکمل یکدیگر دانست و افزود: عزت کشور، اقتصاد توانمند و رشد و توسعه مرهون کارگرانی است که بی‌وقفه برای به حرکت درآوردن چرخ تولید و صنعت، پرقدرت در عرصه کار و تلاش خدمت می‌کنند و به عنوان بازوان توانمند کشور محسوب می‌شوند.

فرماندار ویژه ملایر همت والا و تلاش خستگی‌ناپذیر جامعه کارگری این شهرستان را ستود و بیان کرد: ما از تمامی مسایل و مشکلات جامعه کارگری که با عشق و علاقه در این عرصه کار می‌کنند، واقف و آگاه هستیم و از هیچ تلاشی برای رفع این موانع و مشکلات دریغ نمی‌کنیم.

ولدی با تاکید بر اینکه طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب به دنبال این هستیم تا کار و تولید در این شهرستان استوار و پابرجا بماند ادامه داد: تمام قد برای کمک و حمایت از کارگران آماده هستیم و هیچ فاصله‌ای بین ما و مردم، بین ما و جامعه کارگری نیست.

وی گفت: تاکنون حتی یک مورد دعوا و اختلافی بین کارگران و کارفرمایان در ملایر نداشتیم و این نشان دهنده وجود نیروی کار خالصانه، ارزش و تعهد بالای هر دوطرف و متعهد بودن کارفرمایان به ادای حقوق و مزایای کارگران است

معاون استاندار همدان به پویایی ملایر در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، معدن، مبل و منبت، کارخانجات صنعتی و شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی و همچنین مهیا بودن بسترهای سرمایه‌گذاری در این شهرستان اشاره کرد و افزود: ملایر به اندازه یک استان ظرفیت دارد.

ولدی ادامه داد: بی‌تردید با تلاش دسته‌جمعی و در کنار هم بودن می‌توانیم برای تحقق شعار سال، مانع‌زدایی از تولید و پشتیبانی و حمایت از طرح‌های تولیدی و اقتصادی شهرستان گام برداریم.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

12 آذر 1401

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی