توسعه ی رشته‌های مهارتی در آموزش و پرورش

مصطفی آزادبخت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در شورای آموزش و پرورش همدان گفت: دانش‌آموزان باید براساس نیاز جامعه تربیت شوند و در راستای اجرای این امر رشته‌های مهارتی در آموزش و پرورش توسعه یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، در شورای آموزش و پرورش همدان افزود: برای توسعه آموزش‌های مهارتی از آموزش و پرورش انتظار داریم و از دستگاه‌های مرتبط می‌خواهیم وظیفه خود را در پیشبرد اهداف در حوزه آموزش مهارتی اجرا کنند.
وی با اشاره به اینکه نباید دانش‌آموزان در هر رشته ای تحصیل کنند، اظهار داشت: برخی از رشته‌های آموزشی کاربردی نیستند و باید آموزش و پرورش را طوری پیش ببریم تا افراد در زمینه‌هایی که علاقه دارند تحصیل کنند.
آزادبخت ادامه داد: اگر دانش‌آموزی به تحصیل در رشته پزشکی علاقه دارد، کافی نیست و باید در آن زمینه نیز استعداد داشته باشد.
وی عنوان کرد: کسب جایگاه ششم آموزش و پرورش همدان در شبکه شاد جای قدردانی دارد اما کافی نیست ما باید کاری کنیم که همه دانش آموزان از آموزش‌های مجازی بهره‌مند شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با اشاره به ارائه روشهای جدید آموزشی در آموزش و پرورش، گفت: 670 میلیون تومان برای تهیه درسنامه های آموزشی در دوران کرونا، نیاز است که از سازمان برنامه بودجه درخواست داریم این اعتبار را تامین کند.
وی اضافه کرد: در شرایط کنونی که آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، نظارت بر کلاس های چند پایه باید بیشتر شود.
آزادبخت تاکید کرد: در این شرایط با هم افزایی و کمک کردن ارگان‌ها می‌توانیم آموزش و پرورش را یاری کنیم.
وی بیان کرد: آمار اشتغال بیمه‌های تامین اجتماعی در استان مهم است، اما آمار اصلی بر اساس فرمول کشوری محاسبه می شود و در این زمینه همدان در دسته استان‌های دارای کمترین بیکار کشور قرار دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در موضوع کمک مومنانه اعتبار خوبی برای تهیه تبلت تامین کرده است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی