جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست دکتر حسین علی شرکائی سرپرست فرمانداری اسدآباد

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسدآباد ؛ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست حسین علی شرکائی سرپرست فرمانداری و با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری اسدآباد تشکیل گردید .

فرماندار اسدآباد در این جلسه با اشاره به اینکه
توجه به مسائل آموزش و پرورش در دولت سیزدهم جزء مهمترین موضوعات بوده و این دولت نگاه ویژه ای به بخش آموزش و پرورش دارد گفت:
یکی از مهمترین و موثرترین نهادهای اجتماعی، نهاد آموزش و پرورش است که مسئولیت پرورش کودکان، نوجوانان ، جوانان، انتخاب و انتقال عناصر فرهنگی را به نسل نو خاسته برعهده دارد. بنابراین در چنین نهاد گسترده ای، استفاده از تجربیات اندیشمندان و صاحب نظران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت و تشکیل شوراهای مختلف برای اتخاذ تصمیم های بایسته و شایسته کاملا ضرورت دارد.

شرکائی با بیان اینکه آموزش و پرورش در ساختار توسعه کشور، به عنوان اساس پیشرفت و ترقی نظام مقدس جمهوری اسلامی به حساب می آید و نقش مهمی در برنامه های توسعه اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی ایفا می کند به اهداف و وظایف شورای آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت : هدف از تشکیل این جلسه تسریع و تسهیل فعالیت های آموزش و پرورش، رفع موانع و مرتفع شدن مشکلات است و جهت تحقق این امر همه مسئولین شهری موظف به همکاری و هماهنگی با آموزش و پرورش هستند ، که امیدواریم با اولویت بندی مسائل و مشکلات و پیگیری آنها در جلسات شورای آموزش و پرورش بتوانیم گامی مثبت در جهت ارتقای سطح کیفی آموزش در شهرستان اسدآباد، دیار زادگاه سیدجمالدین اسدآبادی برداریم.

7b273efc-50b4-40ec-85d6-1d1cf49bb349.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی