فرماندار اسدآباد: حضور پايه اول و دوم دبستان در مدارس مناطق آبی اختياری است.

فرماندار اسدآباد با اشاره به اعلام محدودیت های آبی بر اساس رنگ بندی ها از چند روز پیش اظهار کرد:بر اساس محدودیت های آبی در بحث فعالیت های آموزشی مدارس ،حضور پایه اول و دوم دبستان ودروس دبستانی و کارگاهی شاخه های کار و دانش حداکثر 10 نفر اختیاری ،پایه سوم دبستان به صورت غیر حضوری ،دانشگاهی و موسسات عالی غیر حضوری ،آموزشگاه ها با حضور حداکثر 10 نفر خواهد بود.

سعید کتابی در شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه مصوبات ستاد ملی کرونا کشور و استان در شهرستان برای ما ملاک عمل قرار دارد و برای فعالیتهای مدارس نیز در بحث محدودیت های هوشمند در شرایط آبی مصوبات ستاد ملی کرونا و الزامات ستاد کرونا در اولویت است گفت:سلامت مردم و جامعه امری مهم و ضروری بوده و باید نسبت به محدودیت های اعلام شده در شرایط آبی در رابطه با نحوه فعالیت های مدارس توجه ویژه شود. کتابی در رابطه با سالن های ورزشی مدارس نیز تصریح کرد:سالن های ورزشی مدارس با سالن های ورزشی تربیت بدنی هیچ تفاوتی نداشته و هیچ محدودیتی برای فعالیت سالن های ورزشی اما بر اساس پروتکل های بهداشتی نداریم. وی در ادامه با اشاره به پروژه های عمرانی آموزشی شهرستان نیز تصریح کرد:در راستای تعیین تکلیف پروژه های نیمه کاره آموزشی شهرستان حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان در شهرستان ضرورت داشته که به همین منظور دعوت از وی توسط آموزش و پرورش حداکثر تا پایان سال باید محقق شود. کتابی همچنین در رابطه با آموزش های فضای مجازی نیز خاطر نشان کرد:بعد از گذشت یکسال از شیوع کرونا طی این مدت شیوه آموزش باید متناسب با شرایط کرونا بوده و معلمان مدارس تسلط کافی به فضای مجازی پیدا کرده باشند و با ارتقا آگاهی و تسلط خود به شیوه آموزشی جدید نسبت به جبران افت تحصیلی دانش آموزان اقدام کنند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی