واکسیناسیون اسدآباد از میانگین کشوری و استانی پیش تر است

فرماندار اسدآباد:

 واکسیناسیون اسدآباد از میانگین کشوری و استانی پیش تر است فرماندار اسدآباد  با اشاره به روند موفق واکسیناسیون در شهرستان گفت:طبق آمار  در نوبت اول 73.3  درصد و در نوبت دوم 36 درصد جمیعت واجد شرایط شهرستان تاکنون واکسن شده اند که این میزان روند واکسیناسیون شهرستان به نسبت جمعیت از متوسط میانگین کشوری  و استانی  پیش تر و بالاتر است.

سعيد کتابی در ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا شهرستان اظهار کرد: روند واکسیناسیون دانش‌آموزی شهرستان  نیز با 67.6  درصد در نوبت اول از روند موفق و قابل قبولی برخوردار بوده که این روند تا رسیدن به پوشش صد درصدی واکسیناسیون جامعه هدف واجد شرایط ادامه خواهد داشت.

 فرماندار اسدآباد در ادامه با بیان اینکه از ابتدای آبان‌ ماه ارائه  کارت واکسن برای شاغلین آموزش  و پرورش  ،دانش آموزان  و اصناف الزامی خواهد بود تصریح کرد:ادارات دارای سالن های ورزشی شهرستان نیز از ابتدای آبان ماه موظفند به هیچ ورزشکاری بدون کارت واکسن در سالن ورزشی اجازه فعالیت ندهند و در همین رابطه از اداره ورزش شهرستان انتظار است اطلاع رسانی لازم به سالن های ورزشی را داشته باشد.

کتابی همچنین با تاکید بر اقناع سازی و ترغیب قشر تحت پوشش کمیته آمد و بهزیستی شهرستان به واکسیناسیون توسط این دو نهاد حمایتی افزود:در برخی از روستاها به دلایل مختلف میزان واکسیناسیون جمعیت واجد شرایط پایین تر از 50 درصد بوده که اقناع سازی جمعیت این روستاها تیز نسبت به واکسیناسیون ضرورت دارد.
فرماندار اسدآباد در ادامه با اشاره به برخی از کانال های فضای مجازی  در رابطه با باز نشر و تولید محتواهای تبلیغ منفی و  بدون سند علمی درباره عوارض واکسیناسیون، خاطر نشان کرد:از نیروی انتظامی، سپاه ،اطلاعات سپاه و داره  اطلاعات درخواست داریم این گونه از کانال های فضای مجازی را که مغرضانه و بدون هیچ سند علمی اقدام به باز نشر مطالب کذب درباره عوارض واکسیناسیون می کنند را شناسایی و با این موارد برخورد شود.

کتابی با اشاره به کاهش شدید رعایت پروتکل های بهداشتی در بین مردم ادامه داد:با توجه به شرایط نارنجی شهرستان محدودیت های هوشمند شرایط کرونا در رنگ بندی ها نارنجی همچنان در شهرستان ساری و جاری بوده و تداوم رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از تجمعات و دورهمی ها  ضرورت دارد.

رفع نواقص دستگاه های خود پرداز توسط بانکها ،برخورد نیروی انتظامی با هرگونه کاروان های عروسی از دیگر مواردی بود که در این جلسه فرماندار اسدآباد نسبت به آن تاکید کرد و گفت:از هفته آتی برای کسانی که نسبت به واکسیناسیون خود اقدام‌نکرده اند محدودیت هایی اعمال خواهد شد. 

کتابی اضافه کرد:بازگشایی  تالارهای پذیرایی  منتظر تصمیم ستاد کرونا استان بوده و تا زمان اعلام تصمیم ستاد کرونا استان محدودیت فعالیت برای این صنف  وجود خواهد داشت.  

 

◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسدآباد
◀️کمیته اطلاع رسانی ستپیشگیری از کرونا شهرستان اسدآباد 

1b5ba4ff-6ccf-4535-93c9-efa7f9ae7884.jpg

 

 

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی