۷۸ درصد دانش‌آموزان اسدآباد دُز اول واکسن را دریافت کرده اند

فرماندار خبرداد:

 ۷۸ درصد دانش‌آموزان اسدآباد دُز اول واکسن را دریافت کرده اند

فرماندار اسدآباد از رتبه اول استانی این شهرستان در واکسیناسیون دانش آموزی خبر داد.

سعید کتابی در ستاد مدیریت پیشگیری ازکرونا شهرستان اظهار کرد:از جمعیت دانش‌آموزی ۱۲تا ۱۷سال شهرستان در نوبت اول ۷۸ درصد و در نوبت دوم هفت درصد واکسینه شده‌اند که  این روند قابل‌قبول بوده و باید با اقناع‌سازی لازم واکسینه دیگر دانش آموزان هم صورت گیرد.

وی همچنین با  اشاره به جمعیت ۸۳ هزار و ۵۰۰ نفری بالای  ۱۲ سال اسدآباد تصریح کرد:تاکنون ۸۱.۶ درصد جمعیت هدف شهرستان در نوبت اول واکسینه شده‌اند که این میزان  واکسیناسیون شهرستان به نسبت جمعیت از متوسط میانگین کشوری  و استانی پیش‌تر و بالاتر است.

کتابی متوسط واکسیناسیون انجام‌شده جمعیت هدف شهرستان در نوبت دوم را ۴۰ درصد برشمرد و خاطرنشان کرد:درمجموع تاکنون ۱۰۲ هزار و ۴۵۰ دز واکسن در سطح شهرستان تزریق‌شده که از این میزان تزریق انجام‌گرفته شده ۶۸ هزار و ۱۸۶ دز مربوط به‌نوبت اول و ۳۴ هزار و ۲۶۴ دز مربوط به‌نوبت دوم بوده است.

کتابی با اشاره به اینکه از ابتدای آبان‌ ماه از حضور کارکنان دستگاه‌های اداری که نسبت به واکسیناسیون خود اقدام نکرده‌اند جلوگیری شده و غیبت آنان غیرموجه است، اظهار کرد:واکسیناسیون اصناف ،مشاغل دارای کانون تجمع مانند رستوران‌ها، تالار ،باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های ورزشی نیز برای فعالیت ضروری است و در صورت  عدم داشتن کارت واکسن  اجازه فعالیت نخواهند داشت.

فرماندار همچنین با تأکید بر نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در سطح بازار توسط مجریان امر اضافه کرد:برای هرگونه فعالیت ورزشی در سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی کارت واکسن برای ورزشکاران و مربیان الزامی است.

وی با اشاره به  اینکه در حال حاضر شهرستان در شرایط زرد با وضعیتی کاملاً شکننده قرار دارد و تداوم پروتکل‌های بهداشتی همچنان ضرورت خواهد داشت ، ادامه داد :در کلیه روستاهای سطح شهرستان میزان پوشش واکسیناسیون بالای ۷۰ درصد بوده که در برخی از روستاها نیز به صد درصد رسیده است و انتظار است پوشش واکسیناسیون روستاهای شهرستان تا پایان هفته جاری به ۸۵ درصد ارتقا یابد.

◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسدآباد
◀️کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان اسدآباد      ۳-۸-۱۴۰۰

 

WhatsApp_Image_2021-10-25_at_19.50.02.jpeg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی