دستگاه‌ها به وظایف و اختیارات قانونی خود در حوزه مواد مخدر عمل کنند

‍ فرماندار اسدآباد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر :

🔹دستگاه‌ها به وظایف و اختیارات قانونی خود در حوزه مواد مخدر عمل کنند

🔹تمام صورتجلسه های گذشته پیگیری و اجرا شوند

🔹برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان اسدآباد به ریاست دکتر شرکائی سرپرست فرمانداری اسدآباد و با حضور اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسدآباد سرپرست فرمانداری شهرستان اسدآباد در این جلسه با بیان اینکه مواد مخدر یک معضل اساسی در کشور است ،اظهار داشت: بر پیشگیری از اعتیاد در شهرستان تاکید داریم و باید همه دستگاه‌ها در این حوزه همکاری کنند و سازمانهای مردم نهاد،دانشگاه ها و آموزش و پرورش باید از تمام ظرفیت ها برای انجام آموزش های پیشگیرانه و همچنین بهبودی معتادین استفاده نمایند

🔹وی استفاده از تمامی ظرفیت ها برای اجرای مطلوب طرح ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر را مورد تأکید قرار داد و گفت: بایستی شرایط برای توزیع مواد مخدر در اسدآباد، نا امن شود.

🔹دکتر شرکائی با بیان اینکه معتادان متجاهر و غیر متجاهر باعث ایجاد نا امیدی در جامعه می‌شوند، گفت: تاکنون و در ۴ مرحله ۴۷ نفر از معتادین متجاهر جمع آوری و در مرکز ماده ۱۶ نهاوند تحت درمان قرار گرفتند .

🔹وی با اشاره به اینکه طرح ساماندهی معتادان متجاهر بسیار مفید بوده و باید همه دستگاه‌ها از تمامی امکانات موجود در راستای کاهش معتادان بهره بگیرند گفت:

🔹 یکی از راه‌های کاهش مصرف مواد مخدر جلوگیری از توزیع آن است که با هماهنگی تمامی نهادها و دستگاه‌های متولی از توزیع و ورود مواد مخدر به اسدآباد جلوگیری به عمل آید زیرا مصرف آن باعث از بین رفتن بسیاری از خانوارها شده است.

🔹فرماندار با تاکید بر اینکه باید شرایط برای توزیع کنندگان مواد مخدر ناامن شود، ادامه داد: باید شرایطی را وجود آورد که توزیع کنندگان و واردکنندگان مواد مخدر، جرات انجام این کار را نداشته باشند لذا برای تحقق این امر باید مشکلات را ریشه‌ای بررسی کرد.

 IMG_0970.JPG

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی