لزوم پرهیز مدیران شهرستان از برخورد ویترینی با شعار سال

‍  سرپرست ‍ فرمانداری اسدآباد در نخستین جلسه شورای اداری سال ۱۴۰۱ خبر داد:

لزوم پرهیز مدیران شهرستان از برخورد ویترینی با شعار سال

سرپرست فرمانداری اسدآباد ضمن فراخواندن مدیران برای تحقق هر چه بهتر شعار اعلام شده از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: استفاده از تمامی ظرفیت‌های شهرستان به ویژه نخبگان برای تحقق شعار سال ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسدآباد دکتر حسین علی شرکائی سرپرست فرمانداری اسدآباد در نخستین جلسه شورای اداری اسدآباد در سال جدید، ضمن تبریک آغاز قرن جدید بهار طبیعت و ماه مبارک رمضان، گفت : دستاوردهای دولت محترم آقای رئیسی بر کسی پوشیده نیست ، دولت سیزدهم در میانه میدان خیز پنجم و مرگبار کرونا سکان امور کشور را در دست گرفت، خیزی که از ابتدای تیر ماه سال گذشته در کشور آغاز شد و در تداوم جولان خود، روز دوم شهریور ماه با ۷۰۹ مورد مرگ روزانه به بالاترین شمار مرگ و میر از ابتدای شیوع کرونا(اسفند ۹۸) در کشور رسیده بود و با تدابیر عالمانه ی این دولت و واردات میلیونها دز واکسن ،اکنون در ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ این شماره مرگ و میر به ۳۸ نفر کاهش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه شعار امسال به نام تولید، دانش بنیان و اشتعال آفرین نامگذاری شده است گفت: نکته اصلی و حائز اهمیت برای ما تحقق عینی و عملی شعار مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب در سال جدید است و ما امسال باید در اسدآباد شاهد تحقق عملی این شعار باشیم .

شرکائی برنامه ریزی وانجام کار محتوایی بر روی شعار سال را لازم دانست و افزود: علاوه بر انجام کار محتوایی باید همزمان ظرفیت های شهرستان نیز احصاء شود و برای انجام این امر نیازمند مشارکت صد در صدی تمام دستگاه های اجرائی شهرستان هستیم

شرکائی در ادامه افزود: در راستای تحقق کامل شعار سال باید شرکت های موجود دانش بنیان تقویت و زمینه تشکیل دیگر شرکت‌های دانش‌بنیان را فراهم کنیم و در کنار این مهم از توان و ظرفیت بخش خصوصی هم نهایت استفاده را ببریم.

شرکائی در ادامه ملاقات های مردمی مدیران با مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت:
ارتباط مردمی مدیران با مردم باید تقویت شود و همه مدیران با جدیت تمام در خدمت ارباب رجوع باشند و زمانی را برای ملاقات‌های مردمی در طول هفته اختصاص دهند.

سرپرست فرمانداری اسدآباد در پایان ثبات مدیریت را یکی از الزامات توسعه و پیشرفت در شهرستان عنوان کرد و افزود: اعتقاد ما بر ثبات مدیریت و تعامل هر چه بیشتر برای تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم است و در راه این خدمت هیج عذر و بهانه ای از هیچ دستگاهی قابل قبول و پذیرفته نیست.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

 IMG_0686.JPG

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی