نشست مهندس جلیلوند فرماندار شهرستان فامنین با مدیر کل ثبت احوال استان همدان

نشست مهندس صمد جلیلوند فرماندار شهرستان فامنین با مدیرکل ثبت احوال استان همدان

🔹️صبح امروز مدیرکل ثبت احوال استان همدان با حضور در فرمانداری شهرستان با فرماندار شهرستان دیدار وگفتگو کرد.

✅فرماندار فامنین در این ديدار ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در حوزه ثبت احوال گفت: اصول برنامه ریزی در همه زمینه ها از جمله اشتغال و ... داشتن اطلاعات جمعیتی می باشد و ثبت احوال توانسته با هدف‌گذاری خود پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه داشته باشد.

✅وی افزود: بررسی‌ها نشان می دهد که تنها با اتکا بر آمار معتبر می توان از منابع و زمان به درستی استفاده کرد و فعالیتها و سیاستها را در جهت تحقق اهداف پی ریزی و هدایت نمود.

🖌آقای بختیاری مدیر کل ثبت احوال استان نیز در ابتدای این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در استان و شهرستان پرداخت و گفت: ثبت احوال یکی از مهمترین سازمان هایی است که انجام خدمات توسط سایر سازمانها و نهادها مبتنی بر اطلاعات موجود در این سازمان است و سازمان ثبت احوال جزء سازمان هایی است که از فناوری های نوین برای ارائه خدمات استفاده نموده استWhatsApp Image 2022 09 04 at 5.57.28 PM

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی