در سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار شد : مراسم درس اخلاق مدیران و صعود به ارتفاعات کوه های سراوک

🇮🇷در سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد 

🔺️مراسم درس اخلاق و صعود به ارتفاعات کوههای سراوک مدیران ادارات و بسیجیان شهرستان فامنین

🔸️به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر جلسه درس اخلاق و صعود به ارتفاعات کوههای سراوک با حضور بسیجیان و مدیران ادارات شهرستان برگزار شد. 

🔸️در این مراسم که با حضور سید روح الله حسینی فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، فرمانده انتظامی و مدیران شهرستان و جمعی از بسیجیان و پیشکسوتان عرصه جنگ و شهادت برگزار شد پس از صعود به ارتفاعات سراوک فرماندار شهرستان در سخنانی گفت: دفاع مقدس و رفتار رزمندگان اسلام در جبهه ها بزرگترین درسهای اخلاقی را برای ما به یادگار گذاشته است.

🔸️سید روح الله حسینی با یادآوری دو نکته اخلاقی از دو شهید آزادسازی خرمشهر محمد جهان آرا به محمود شهبازی ادامه داد: این دو شهید هرگز دچار غرور و تکبر نشدن و شهید جهان آرا همه را به مراقبت از سقوط ایمان سفارش کرده شهید شهبازی با معرفی خود به عنوان باغبان سپاه و فرمانده سپاه به نزدیکان درس اخلاق دوری از جاه طلبی و تکبر را به ما داده است.

🔸️فرماندار با یادآوری نصایح و کتب اخلاقی ملا مهدی و ملا احمد نراقی افزود: این عالم بزرگ شیعه در عمل نیز رعایت اخلاق و پایبندی به نکات اخلاقی را ثابت کردند چنانکه علامه بحرالعلوم در امتحان ملامهدی نراقی به این مهم پی برد و دلبسته این عالم اخلاقی شد.

🔸️حسینی اضافه کرد: امروز آنچه مورد نیاز شهرستان است گفتمان انقلابی و جهادی مدیران است که در شهرستان حاکم شده است.

🔸️وی از مدیران خواست در گره گشایی از کار مردم با جدیت تلاش کنند و مراقب باشند که از اخلاق دور نشوند.

🔸️در این برنامه فرمانده سپاه شهرستان نیز با گرامیداشت یاد شهدا و تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر به بیان چگونگی اجرای این عملیات و چرایی ادامه دفاع مقدس پس از آزادسازی خرمشهر پرداخت.IMG 20230525 083441 950

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی