آیین تکریم ومعارفه بخشدار جدید پیشخور برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه بخشدار جدید پیشخور برگزار شد.

🖍صمد جلیلوند فرماندار شهرستان فامنین در این مراسم ضمن تشکر از زحمات چند ساله آقای فتحی بخشدار سابق پیشخور پیگیری مشکلات، حضور در جمع مردم و در کنار مردم بودن را از مهمترین ویژگی بخشداران دانست و گفت: مدیری که در نظام جمهوری اسلامی پست می‌گیرد وقتش برای خودش نیست وقتش باید برای مردم باشد یا نه باید مسئولیت بگیریم و اگر گرفتیم باید الزامات آن را بعهده بگیریم و باید افتخار کنیم که خدمت گذار مردم هستیم.

🖊آقای مخفی مدیرکل سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان نیز در این مراسم سه عامل موجب شرایط موجود در کشور را بیماری کرونا، تحریم های اعمالی در کشور و ناکارآمدی مدیریتی در کشور عنوان کرد.

🖋وی افزود: مهمترین دستاورد دولت سیزدهم ارتباط صمیمانه و اعتماد بین دولت و مردم می باشد.

✔در پایان این مراسم آقای نظام الاسلامی با قرائت حکم استاندار محترم همدان به عنوان بخشدار جدید بخش پیشخور معرفی و از زحمات آقای فتحی تقدیر به عمل آمدWhatsApp Image 2022 06 16 at 6.43.13 PM

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی