در مسیر رشد و توسعه شهرستان/فرماندار فامنین در کمیته برنامه ریزی شهرستان: مدیران با روحیه جهادی و با تلاش شبانه روزی به دنبال حل مشکلات شهرستان فامنین هستند.

در مسیر رشد و توسعه شهرستان/فرماندار فامنین در کمیته برنامه ریزی شهرستان: مدیران با روحیه جهادی و با تلاش شبانه روزی به دنبال حل مشکلات شهرستان فامنین هستندIMG 20230806 223739 170/ امروز شاهد این هستیم برخی پروژه ها که بیش از ۱۰ سال بر زمین مانده بود در حال تکمیل و بهره‌برداری است/ اعتبارات سال ۱۴۰۲ شهرستان ۲۱ درصد رشد داشته است

 

فرماندار فامنین در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فامنین گفت: همه اعضای کمیته و مدیران استانی فضای فامنین را می دانند. از نقاط قوت فامنین ۳۰۰ شهید معزز است که برای دفاع مقدس تقدیم کرده است.

 

سید روح‌الله حسینی افزود: تقدیم اولین شهید مدافع حرم ، حضور گسترده در عرصه های مختلف فرهنگی سیاسی و اجتماعی و رتبه اول حضور در انتخابات سال گذشته از افتخارات فامنین است.

 

وی تصریح کرد: بدون تردید محرومیت‌ها و محدودیت‌ها‌یی نیز وجود دارد که امیدواریم با کمک و مساعدت مدیران و مسئولان استان و شهرستان این محرومیت به حداقل برسد.

 

 فرماندار فامنین خاطرنشان کرد: امروز روحیه جهادی در بین مسئولین شهرستان وجود دارد و با تلاش شبانه روزی به دنبال حل مشکلات شهرستان هستند و هفته ای یکروز در مساجد حضور یافته و با مردم دیدار چهره به چهره دارند و حضور در روستاها و تعهد انجام و برطرف نمودن مشکلات را با تمام توان انجام می دهند.

 

حسینی اظهار داشت: این سبک مدیریتی بر گرفته از رفتار مدیریتی استاندار محترم است و با این سبک برخی مشکلات که از سال‌های گذشته وجود داشته در حال برطرف شدن است 

 

حسینی ادامه داد: امروز شاهد این هستیم برخی پروژه ها که بیش از ۱۰ سال بر زمین مانده بود در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

 

وی بیان داشت: ما انتظار داریم، سالن باستانی فامنین در نیمه اول سال افتتاح شود و ساختمان مسکن مهر که پیمانکار تعهد تکمیل فاز اول را داده اند، تکمیل شود.

 

فرماندار فامنین اظهار داشت: امروز در ۲۳ روستا با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان بحث عمران و آبادانی در روستاها در حال شکل گیری است و جای تشکر از نمایندگان محترم در اختصاص اعتبارات در اختیار دارد. 

 

حسینی اضافه کرد: علی رغم گرمای هوا و کمبود منابع آبی با مدیریت و تاکیدات استاندار محترم و همت مهندس بختیاری فر شهرستان از بحرانی که در شهر فامنین احتمال بروز داشت بیرون رفت

 

وی بیان داشت: امروز جنس کار مدیران شهرستان از جنس جهادی و انقلابی است.

فرماندار فامنین گفت: اعتبارات سال ۱۴۰۲ شهرستان ۲۱ درصد رشد داشته است البته انتظار از این بیشتر بود که امیدواریم جاهای دیگر جبران شود.

 

حسینی افزود: در ۵ فصل عمده اعتبارات متمرکز شده و هزینه می‌شود. بخش اول و مهمترین آن بخش توسعه و خدمات شهری و روستایی و عشایری است که بیش از ۱۸ میلیارد تومان به آن اختصاص یافته است، فصل دوم بحث آب و فاضلاب که ۱۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است ، فصل سوم حمل و نقل جاده ای ، فصل چهارم فرهنگ و هنر و فصل پنجم کشاورزی و منابع طبیعی است. 

 

وی تصریح کرد: آنچه مسلم و انکار ناپذیر است محدود بودن منابع شهرستان و استان است و انتظار ما از نمایندگان این است که در پیگیری، منابع ملی بیشتری جذب کنند البته اقدامات خوبی شکل گرفته و در حال پیگیری است و تسریع در این موارد باعث قوت قلب مردم شهرستان خواهد شد.

 

کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فامنین با حضور فرماندار، امام جمعه فامنین، جمعی از مدیران استان و شهرستان و رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۴ روز شنبه در سالن شهرداری فامنین‌ برگزار شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی