جلسه ستاد توسعه بیمه کشاورزان ،روستاییان وعشایر شهرستان فامنین برگزار شد.

جلسه ستاد توسعه بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان فامنین برگزار شد.

🖍صمد جلیلوند فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: رویکرد این بیمه ارائه خدمات بیمه اجتماعی بلند مدت به کشاورزان، روستائیان و عشایر در بخش های مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت شدگان است.

🖌وی خواستار فرهنگ سازی در این زمینه شد و گفت: باید از کلیه ظرفیت های موجود در شهرستان برای افزایش پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استفاده کرد.

🖊مهندس سماوات مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر استان نیز در این جلسه ضمن ارائه آمار و عملکرد استان و شهرستان، خواستار تعامل و همکاری همه جانبه در جهت فرهنگ‌سازی و ترغیب مخاطبان شد و تاکید کرد: جهت دستیابی به سهمیه تکلیفی استان نیازمند همکاری و تعامل مجموعه فرمانداری هستیم و با همکاری و تعامل مناسب در سطح شهرستان سهمیه اختصاص یافته به طور کامل تحقق می یابد .

🖋در پایان این جلسه احکام مستمری به خانواده دو تن از بیمه شدگان و لوح تقدیر به مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشاير استان اعطاء گردیدWhatsApp Image 2022 07 05 at 9.22.21 AM

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی