مراسم تکریم ومعارفه مدیر بنیاد مسکن شهرستان فامنین برگزار شد.

فرماندار فامنین: فعالیت های بنیاد مسکن به خصوص در بخش خدمت به محرومین چه در شهر و چه در روستاها غیرقابل انکار و قابل تقدیر است.

صمد جلیلوند فرماندار شهرستان فامنین در تکریم و معارفه رئیس بنیاد مسکن شهرستان به نقش مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه رسیدگی به محرومان ومستضعفین ،توسعه ی عدالت اجتماعی ،بستر سازی در جهت سازندگی به ویژه اجرای طرح های هادی، بهسازی روستایی و ارائه خدمات بیشتر به روستائیان اشاره نمود و افزود : امیدواریم بنیاد مسکن ضمن تعامل و همکاری با  بخشداران و دهیاران در خدمات رسانی به مردم روستاها و اجرای پروژه های عمرانی بیش از پیش فعالیت نماید.

وی افزود: مدیران جدید بایستی با برنامه وارد مسئولیت های مهم شوند،کارهای نیمه تمام نیز پیگیری و دنبال و بحث اعتبارات را برای انجام پروژه های جدید نیز پیگیر باشند.

در این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای آقای امیر خسروی ،آقای مهدی عبدالملکی بعنوان رئیس جدید این اداره منصوب شدWhatsApp Image 2022 06 26 at 8.07.49 AM

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی