روستا کانون تولید/ فرماندار در جمع اهالی روستای دهلق: قنات روستا در هفته دولت افتتاح می‌شود/ اصلاح شبکه آب روستا به زودی انجام خواهد شد/ انتخابات یک تکلیف برای همه ما است.

IMG 20230810 102423 009

روستا کانون تولید/ فرماندار در جمع اهالی روستای دهلق: قنات روستا در هفته دولت افتتاح می‌شود/ اصلاح شبکه آب روستا به زودی انجام خواهد شد/ انتخابات یک تکلیف برای همه ما است 

 

فرماندار فامنین در جمع اهالی روستای دهلق گفت: آنچه امروز می بینیم پیگیری رفع مشکلات با حضور مدیران در بین مردم است و همکاری بین مردم و مسئولین باعث روبه جلو رفتن و حل مشکلات روستا می شود و این روحیه حل مشکل در روستاها باعث پیشرفت می شود 

 

سید روح‌الله حسینی در ادامه برنامه ارتباط مردمی و بررسی مشکلات روستاها در روستای دهلق افزود: اینکه ساکن ننشسته اید و خودتان در کنار مسئولین به دنبال برطرف کردن مشکلات هستید، ارزشمند است زیرا هر جا مردم به دنبال حل مشکل باشند، آنجا کار پیش می رود.

 

وی ادامه داد: هر آنچه در اختیار داریم برای حل مشکلات روستاها باید انجام دهیم و در صورت نتوانستن باید از مسئولین استانی پیگیری شود‌. 

 

فرماندار خاطرنشان کرد: تسهیلات خوبی برای روستائیان وجود دارد و یکی از آنها تسهیلات مقاوم سازی منازل مسکونی است و در حوزه اشتغال و موارد دیگر نیز اداره صنعت معدن، کار و بسیج می توانند به مردم کمک کنند.

 

حسینی اظهار داشت: مبلغ ۵۴۰ میلیون برای قنات روستا هزینه شده است و در هفته دولت افتتاح خواهد شد و اصلاح شبکه آب روستا نیز به زودی انجام و مرمت چاه آب شرب روستا نیز انجام خواهد شد

 

حسینی بیان داشت: دشمن هدفمند در محاصره اقتصادی و تبلیغات فرهنگی به دنبال این است که مردم در انتخابات حضور نیابند 

 

وی ادامه داد: انتخابات یک تکلیف برای همه ما است و برای این انقلاب خون جوانان زیادی داده شده و باید قدردان این خون‌ها باشیم.

در این برنامه دهیار روستا مشکلات روستا را مطرح کرد و تصمیماتی برای حل مشکلات اتخاذ شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی