فرماندار فامنین: امروز وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد و نام امام خمینی (ره) است.

IMG 20230603 185453 318

🔹️فرماندار فامنین: امروز وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد و نام امام خمینی(ره) است 

🔺️فرماندار فامنین گفت: امروز وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد و نام امام خمینی(ره) است.

🔺️سید روح الله حسینی در جمع نیروهای نظامی شهرستان فامنین به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) افزود: 

خبر رحلت امام خمینی خبر تلخی بود و یکباره شک شدیدی به جهان، امت اسلام و مردم ایران وارد شد و اتفاق سخت در روز ۱۴ خرداد برای مردم ایران اتفاق افتاد.

🔸️وی ادامه داد: امام چه کسی بود که هم با‌شکوه‌ترین استقبال در بهمن ۵۷ و هم با‌شکوه‌ترین بدرقه در ۱۴ خرداد ۶۸ داشتند.

🔸️فرماندار فامنین تصریح کرد: از این فرصت‌ها باید استفاده شود چرا که دشمنان به دنبال تحریف امام خمینی(ره) هستند. البته دشمنان غافل از این بودند که تفکر امام باعث بقای امام می شود و از ابتدا دشمنان به‌دنبال به فراموشی سپردن جایگاه و اندیشه امام بودند و جانشین و خلف صالح امام با یک شیوه هوشمندانه به دنبال تثبیت این جایگاه بودند و در همه سخنرانی های مقام معظم رهبری به جایگاه امام خمینی اشاره شده است‌.

🔸️حسینی اظهار داشت: این هنر مقام معظم رهبری است که یاد و نام امام انقلاب را زنده نگه داشته است و هرساله در ۱۴ خردادماه رهبر انقلاب یک سخنرانی تخصصی با موضوع تبیین سیره امام داشته‌اند و اگر می خواهیم امام را بشناسیم بهترین راه رجوع به سخنرانی‌های ۱۴ خرداد مقام معظم رهبری است. 

🔸️فرماندار فامنین در تبیین ویژگی های امام خمینی(ره) از دید امام خامنه‌ای( مدظله العالی) گفت: این ویژگی‌ها چنین بیان شده؛ انس با قرآن در ایام معمولی و روزمره، هر ماه سه ختم قرآن داشتند و در ایام ماه مبارک خیلی بیشتر می شد ، دوم توجه به اهمیت اخلاق تهذیب نفس ، سوم مداومت بر نماز و ذکر تا آخرین لحظات عمر، چهارم صراحت و شجاعت، رعایت سادگی در عین آراستگی، نظم و انضباط و رعایت دقیق برنامه ها، التزام به ورزش، تدین و تقوا از دوره نوجوانی و جوانی،تهجد، شب زنده داری، آزاد اندیشی و ابتکار عمل حتی در سن بالای ۸۰ سال، پیروزی را در عمل به تکلیف می دانستند، راهنمایی دقیق مردم و مسئولین برای اداره امور کشور، امیدبخشی به جامعه حتی در سخت ترین شرایط، عشق حقیقی به ملت و اعتقاد به معیار حقانیت اسلام، ایمان به بصیرت بخشی روحانیت، خستگی ناپذیری در انجام کارها برای رسیدن به اهداف متعالی، احترام به رأی و نظر مردم، به معنای واقع کلمه شجاع، صادق، اهل توکل به معنای واقعی، مبارز و هدف او قیام لله و هدف حق بود، زبان او یک ذوالفقار قاطع بود و قدر مجاهدت مردم را می دانست و امام یک معجزه بود.

🔸️وی ادامه داد: تأثیر امام بر جوانان و شهدا تأثیر شگرفی است در یک نمونه شهیدی ۱۹ ساله، شهید ناصرالدین باغانی، طوری وصیت نامه را نوشته که در حد وصیت نامه شهید سلیمانی است، چطور یک جوان ۱۹ ساله تبدیل به انسانی می شود که مقام معظم رهبری سفارش می کنند وصیت نامه ایشان را ۲۰ بار بخوانید و دعاهای پرفیضی در این وصیت نامه گنجانده شده است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی