آیین تکریم و معارفه مسئول حراست فرمانداری فامنین برگزار شد.

🔹️در تکریم و معارفه مسئول حراست فرمانداری فامنین مطرح شد:

نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمان است/ مردم فامنین ولایت مدار و پشتیبان انقلاب هستند

🔸️مدیرکل حراست استانداری همدان در مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست فرمانداری فامنین که صبح امروز برگزار شد، نیروی انسانی را بالاترین سرمایه هر سازمان دانست که باید به خوبی از آن صیانت و حراست شود.

🔸️رضا رحیمی در این مراسم که در فرمانداری فامنین و با حضور فرماندار و کارکنان برگزار شد؛ گفت: حراست به دنبال کمک و هموار کردن مسیر خدمت کارکنان به مردم است و در این روند مشاور صدیقی برای مدیر و مورد اعتمادترین فرد مجموعه است.

🔸️مدیر کل حراست استانداری با یادآوری تلاش‌های استاندار همدان در مدیریت بحران آب، تصریح کرد: با مدیریت استاندار اقدامات بزرگی در این حوزه انجام شد که نیاز است تکرار و یادآوری شود.

🔸️وی با تاکید بر جهاد تبیین خاطرنشان کرد: همه کارکنان دولت می‌توانند اخبار مثبت در جامعه را بازگو کنند زیرا خدمات شایسته ای انجام شده هر چند  در خدمت به مردم در عرصه های مختلف می‌توانیم جلوتر از این شاخص‌های برویم.

🔸️وی افزود: جهاد تبیین وظیفه‌ای همگانی است  و لازم است کارهایی که پس از انقلاب  انجام شده به مردم بازگو شود.

🖍فرماندار فامنین نیز در این مراسم خدمت به مردم فامنین را توفیقی ارزشمند دانست و گفت: مردم فامنین ولایت مدار و ارزشی و پشتیبان انقلاب هستند و خدمت به این مردم سختی ندارد.

🖍صمد جلیلوند افزود: فامنین با همراهی مردم در راستای تحول گام بر می‌دارد و در این روند امنیت و فضای آرام لازم است.

🖋در این مراسم با قدردانی از زحمات سید مهدی  سیادت در دوران تصدی مسئولیت حراست، وحید رشیدی به عنوان مسئول حراست فرمانداری معرفی شدphoto 2022 12 05 17 14 55

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی