پیام فرماندار شهرستان فامنین به مناسبت روز دانشجو

پیام فرماندار شهرستان فامنین به مناسبت روز دانشجو

دانشگاه یکی از بزرگترین موانع در مقابل سلطه‌ استکبار است.« مقام معظم رهبری»

روز دانشجو در شرایطی فرا رسیده که دشمنان امسال تمامی تلاش خود را برای تعطیلی دانشگاه و به انزوا کشیدن دانشجویان با اقدامات انحرافی انجام دادند تا بار دیگر جایگاه مهم دانشگاه و دانشجویان در پیشرفت و تعالی کشور  به همگان اثبات شود.

رویدادهای روزهای اخیر به خوبی نشان داد که چرا دشمنان دانشگاه را به عنوان محل رشد علم، ارتقا دانش و علم کشور هدف قرار داده‌اند.

دشمنان از تحدید و تعطیلی دانشگاه عقب‌نگه داشتن کشور را دنبال می‌کنند اما هوشیاری و بیداری دانشجویان باطل السحر هر توطئه و فتنه‌ای علیه ایران اسلامی و نظام مقدس آن است.

 با تبریک روز دانشجو به تمامی دانشجویان و اساتید فرهیخته به ویژه دانشجویان و اساتید معزز شهرستان فامنین، امید آن دارم که حضور دانشگاه و نگاه علمی فرهیختگان دانشگاهی در توسعه کشور و شهرستان به همت دانشگاهیان شریف و غیرتمند، توسعه روزافزون داشته باشد.

صمد جلیلوند

فرماندار شهرستان فامنین

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی