فرماندار فامنین: امروز فلسطین تداعی گر پیروزی حق بر شمشیر است.

فرماندار فامنین: امروز فلسطین تداعی گر پیروزی حق بر شمشیر استIMG 20231118 200205 230IMG 20231118 200220 612

 

فرماندار فامنین گفت: امروز فلسطین تداعی گر پیروزی حق بر شمشیر است

 

سید روح‌الله حسینی در تجمع حمایت از مظلومین در شهرستان فامنین افزود: دور هم جمع شده ایم که بگوییم غزه تنها نیست و به تعبیر مقام معظم رهبری امروز ماجرای فلسطین و رژیم غاصب قضیه درگیری بین دو گروه نیست و امروز ماجرای حق با باطل است.

 

وی ادامه داد: ماجرای فلسطین و غزه برای ما تداعی گر عاشورا و کربلا است و از غزه بوی کربلا به مشام ما می رسد و امروز غزه تداعی گر رقیه سه ساله و علی اصغر ها است و ظلمی که توسط یزید و یزیدیان و شمر بر جبهه حق شد. 

 

فرماندار فامنین اضافه کرد: امروز آمریکای جنایتکار و برخی کشورهای اروپایی در نمایش حقیرانه به جنگ با کودکان در بیمارستان‌ها آمده اند و خفتی بالاتر از این مشخص نیست و خفتی بالاتر از اینکه کسی برای نشان دادن قدرت خود عرصه جنگ را به بیمارستان ها ببرد سراغ دارید.

 

 حسینی عنوان کرد: چه خوی وحشیانه ای است که برای نشان دادن‌قدرت خود به بیمارستان ها حمله کنیم این حرکت نشانه واضحی از فروپاشی است و اسرائیل شکست خورده با این رفتار خود می خواهد روزهای پایانی عمرش طولانی تر شود که این آرزو را به گور می برد.

 

فرماندار فامنین اظهار داشت: امروز حماس بدون پشتوانه بین المللی و تانک در مقابل ارتشی که یکروز داعیه قوی ترین ارتش را داشت، با ۶۰۰ هواپیمای جنگنده ۳۵۰ هزار افسر آموزش دیده،می ایستد و ارتش رژیم صهبونیستی زانو به زمین می زند و آیا این نشانه ها نویدی جز انحلال رژیم غاصب و کودک کش دارد 

 

حسینی بیان داشت: امروز رژیم غاصب یک رژیم شکست خورده از بعد نظامی و بعد امنیتی است و تمام نقشه های آنها نقش برآب شده چه از معامله قرن که ترامپ جنایتکار به دنبال آن بود و چه در جبهه مقاومت که شکست رژیم مشهود است و 

 رژیم صهیونیستی ناگزیر به سمت انحلال و زوال پیش می رود. 

 

وی تصریح کرد: طوفان الاقصی یکبار دیگر روح حمایت از مظلوم را در جهان نشان داد و در این چهل روز در تمام دنیا شاهد مرگ بر آمریکا و اسرائیل هستیم که نشان از نابودی رژیم غاصب صهیونیستی دارد

 

شایان ذکر است تجمع حمایت از مظلومین در شهرستان فامنین با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی نماز جمعه فامنین برگزار شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی