فرماندار فامنین: شهید سلیمانی نگذاشت داعش را به عنوان نماد اسلام معرفی کنند/ درخواست سرمایه‌گذاری شستا در منطقه ویژه جهان آباد با هدایت استاندار به وزیر کار داده شد.

فرماندار فامنین: شهید سلیمانی نگذاشت داعش را به عنوان نماد اسلام معرفی کنند/ درخواست سرمایه‌گذاری شستا در منطقه ویژه جهان آباد با هدایت استاندار به وزیر کار داده شدIMG 20240108 104433 630

 

فرماندار فامنین گفت: شهید سلیمانی نگذاشت استکبار جهانی داعش را به عنوان نماد اسلام معرفی کند.

 

سید روح‌الله حسینی در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان فامنین که با حضور مدیرکل کمیته امداد استان و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در محل سالن جلسات بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهر فامنین برگزار شد، افزود: داعش را می خواستند به عنوان نماد اسلام به جهان معرفی کنند و کسی که در مقابل آنها ایستاد، شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

 

وی ادامه داد: این حرکت های پراکنده که انجام می شود باقیمانده های داعش هستند که زمانی برای خودشان دولت و دستگاه قضا و حکومت داشتند اما امروز به برکت خون شهید سلیمانی خبری از آن نیست.

 

فرماندار فامنین اظهار داشت: حرکات اخیر از زخمی است که پیکره شهید سلیمانی به آنها زده است و حتی زائرین این شهید را نیز تحمل نمی‌کنند.

 

حسینی بیان داشت: یکی از اولویت های دولت سیزدهم و استان و شهرستان اشتعال است و برای رشد تولید فراهم آوردن اشتغال لازم است که کارهای خوبی در این خصوص انجام شده است و به دنبال فراهم آوردن زمینه برای تولید و اشتعال هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال نیاز جامعه ما را مکلف کرد به سمت و سویی برویم که در تولید و اشتعال اتفاقات خوبی در شهرستان بیفتد.

 

فرماندار فامنین تصریح کرد: آموزش و مهارت آموزی و مهارت افزایی هماهنگ با بافت و بوم شهرستان لازمه اشتعال است و اتفاقات خوبی در ادارات شهرستان رخ داده است

 

حسینی اضافه کرد: در جلسه ای که با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی داشتیم اتفاقات خوبی افتاد و با هدایت استاندار محترم وزیر کار درخواست ما، تبدیل نمایندگی به اداره و پشتیبانی نیروی انسانی و مهمترین درخواست که سرمایه گذاری شستا در منطقه ویژه جهان آباد است را در دستور کار قرار دادند 

 

وی یادآوری کرد: گزارشی آماده شده که در فصل پاییز ۷۰ مورد حضور مدیران کل ، معاون وزیر و وزیر در شهرستان حضور یافتند و این روحیه جهادی دولت است و امروز شاهد حضور هیأتی از مدیران کل استان در فامنین هستیم.

 

فرماندار فامنین عنوان کرد: فامنین کانون توجه مدیران استانی است و این حضورها ما را به سمت و سویی می برد که باعث کاهش محرومیت های شهرستان می شود

 

حسینی با بیان اینکه کار دیگری که در حوزه اشتغال انجام شده استفاده از فضاهای موجود شهرستان است، گفت: یکی از آنها مجموعه دانشگاه پیام نور شهرستان و استقرار دانشکده فنی و حرف ای در این دانشگاه است که دانشجویان مورد نیاز فنی در شهرستان در این دانشگاه آموزش می بینند

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی