فرماندار فامنین: با مدیریت و تدبیر استاندار، مسکن مهر فامنین از رکود خارج شده است.

فرماندار فامنین: با مدیریت و تدبیر استاندار، مسکن مهر فامنین از رکود خارج شده است.IMG 20231017 111051 900IMG 20231017 111056 365

 

فرماندار فامنین گفت: با ورود استاندار و رصد وی مسکن مهر فامنین از حالت رکود خارج شده و شاهد این هستیم که پروژه در حال پیشرفت است.

 

سید روح‌الله حسینی در بازدید از پروژه مسکن مهر فامنین با بیان اینکه طبق قول پیمانکار پروژه، طی دو سال آینده مشکل پروژه حل خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه استاندار، معاون عمرانی، شورای تأمین شهرستان و به ویژه دادستان و پیمانکار پروژه مسکن مهر با قوت دنبال اتمام پروژه هستند گفت: امیدوارم با دقت و چارچوبی که عنوان شده ،رعایت اصول مهندسی و استحکام بنا، واحدها تحویل متقاضیان شود.

 

فرماندار فامنین خاطرنشان کرد: مشکلات موجود از جمله آب پروژه برطرف شود و نباید مشکلی در پیشرفت این پروژه وجود داشته باشد.

 

حسینی ضمن تاکید بر اینکه شهرداری و شورای شهر نسبت به پیگیری دسترسی این پروژه اقدام کنند گفت: آبان‌ماه یک فاز این پروژه افتتاح و فازهای بعد هر ۶ ماه یکبار یک فاز و کل مجموعه در طول دو سال تحویل خواهد شد.

 

شایان ذکر است فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، معاون عمرانی، رئیس شورای شهر ، شهردار فامنین و هیأت همراه از مسکن مهر فامنین بازدید و برای تسریع در پیشرفت پروژه تدابیری اتخاذ شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی