مراسم معارفه معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی فرمانداری شهرستان فامنین برگزار شد.

مراسم معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان فامنین به ریاست صمد جلیلوند فرماندار شهرستان فامنین و با حضور مدیرکل سیاسی، امنیتی استانداری همدان، اعضای شورای تأمین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🖌صمد جلیلوند فرماندار شهرستان فامنین در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: این هفته فرصت مناسبی برای انتقال مفهوم  ایثار و شهادت به نسل جوان و فرصتی برای تجلیل از ایثارگریهای شهدای دفاع مقدس می باشد.

🖌وی افزود: با همکاری کلیه دستگاههای شهرستان به خصوص اعضای شورای تأمین کمترین تنش و مشکل در شهرستان فامنین وجود دارد .

🖌جلیلوند ضمن تشکر از زحمات آقای حیدری معاون سابق فرمانداری آقای نظام الاسلامی را یکی از نیروهای جوان و باتجربه شهرستان عنوان کرد و افزود: امیدوارم ایشان با اتکا به نیروی جوانی در انجام وظایف محوله خود در شهرستان موفق باشند.

🖋جناب آقای مخفی مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری همدان نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: امیدوارم با تمسک به فرهنگ غنی دفاع مقدس و حرکت های مجاهدانه بتوانیم فعالیت هاي خوبی براي حل مشکلات و توسعه همه جانبه کشور داشته باشیم.

🖋وی افزود: دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۰ در شرایطی ضمام کشور را در دست گرفت که به اذعان منتقدین دولت، شرایط بسیار سختی بود و این مشکلات حاصل سه مسئله بود اول کرونا، دوم تحریم ها که بر مسائل تولید و اقتصاد دولت سایه انداخته بود و سوم مدیریت های ناکارآمدی  بود.

🖋وی افزود: دولت معطل مذاکرات نشد و در بحث سیاست خارجی ارتباط با همسایگان را در دستور خود قرار داد.

🖋مدیر کل سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: در بحث رویکردهای مدیریتی تجربه از علم بهتر است و مدیریت جوانگرایی این نیست که از ظرفیت مدیران دیگر استفاده نکینم که در همین مورد دو اتفاق خوب در بحث انتصابات رخ داده است، اولین مورد این که از ۷۵ مورد انتصاب در استان بیش از ۹۰ درصد نیروی بومی بودند و دوم جوان سازی در کادر وزارت کشور .

🖋مخفی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در حوزه مسائل اجتماعی آسیب پذیر می باشیم و روزبه روز نیز بیشتر می شود و این غفلت به آموزش و تعلیم و تربیت بر می گردد و فرماندار، معاونین فرماندار و بخشداران نبایستی از کار فرهنگی غافل شوند و بایستی ارتباط بین مسئولین و مردم بیشتر شود.

✅در ادامه این مراسم با حکم دکتر قاسمی فرزاد استاندار محترم همدان مهندس یاسر نظام الاسلامی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فامنین منصوب شدWhatsApp Image 2022 09 21 at 10.51.40

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی