استاندار همدان: رویکرد دولت سیزدهم در عرصه مدیریتی استفاده از همه ظرفیت ها است.

استاندار همدان گفت: رویکرد و راهبرد اساسی دولت مردمی سیزدهم و شخص آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور در عرصه مدیریتی و تغییر مدیران فارغ از سلیقه ها و خط و مشی های سیاسی، استفاده از توان و ظرفیت افراد در حوزه های مختلف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، علیرضا قاسمی فرزاد در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان اظهار داشت: این دولت نگاه مطلق گرایانه درعرصه تغییر مدیران ندارد و بر خلاف رویه برخی دولت ها به دنبال جا به جایی صفر تا ۱۰۰ نیروها و مدیران یک دستگاه و یا سازمان نیست.

او یادآور شد: رویکرد دولت قوی بر کارو تلاش و خدمت صادقانه بر اساس نیازسنجی درست به مردم استوار است و بهره مندی از استعدادها در همه حوزه ها و البته با نگاه محوری به استانها نیزسرلوحه کار و برنامه های دولتمردان سیزدهم است.

قاسمی فرزاد افزود: هر شخصی فارغ از سلیقه سیاسی اش چنانچه در چاچوب اصول نظام حرکت کند، توانمند و متخصص و متعهد و خط و مشی و اصول راهبردی دولت سیزدهم را قبول داشته باشد و رویکرد و عملکردش نیز منشا اثر باشد و برآیند تلاش هایش هم خدمت صادقه به مردم، می تواند در عرصه و صحنه مدیریتی این دولت مدیریت کند.

وی از سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان خواست که با جدیت موضوع رونق تولید و احیای طرح های راکد و همچنین حمایت و ارتباط گیری موثر با فعالان بخش خصوصی را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

وی همچنین از معاون جدید خواست که روی کیفیت نان و سازماندهی بازار ، تامین میوه و سایر اقلام ضروری شب عید و ایام ضروری و پر مصرف سال و قطع کردن پای دلالان در عرصه بازار و در بخش های گوناگون اهتمام ویژه بورزد.

استاندار همدان در سخنانی گفت:ظاهر پور مجاهد را از سال ۷۲ می شناسم، ایشان فارغ از مسایل سیاسی و بر اساس تفکر اعتقادی با تمام توان برای خدمت رسانی به مردم کاربا صداقت ، سلامت و جدیت پیگیری می کرد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی