بازدید فرماندار وهیئت همراه از روستای طمه چی

صمد جلیلوند فرماندار شهرستان فامنین به همراه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، رئیس آب و فاضلاب شهرستان، دهیار و شورای روستای طمه چی از وضعیت قنات این روستا بازدید به عمل آوردند.

🖍فرماندار فامنین در این بازدید ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته توسط جهاد کشاورزی و شوراها و دهیاران سطح شهرستان در بحث لایروبی قنوات گفت: در سال های اخیر تعدادی از قنات های منطقه در معرض تخریب قرار گرفت که با بازنگری و اتخاذ برنامه های موثر باید از خشک شدن قنات های موجود جلوگیری شود و احیای دوباره قنات ها یکی از کم هزینه ترین و با صرفه ترین راهکارهای جبران بخشی از کم آبی و خشکسالی است.

🖍جلیلوند در ادامه بر لزوم حفظ قنات و شناسایی قنات‌هایی برای استفاده در حوزه کشاورزی تأکید کرد و نوید داد: اعتبار مناسبی از منابع مختلف برای احیاء و مرمت قنات به حوزه‌های کشاورزی اختصاص یافته و خواهد یافت.

🖌در ادامه این بازدید مدیر جهاد کشاورزی و رئیس آب و فاضلاب شهرستان به بیان مطالبی درخصوص وضعیت قنات ها و آب در روستاهای شهرستان پرداختدWhatsApp Image 2022 08 23 at 10.48.14 PM

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی