سيدمحمدرضا ميرصفدري

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري

84493IMG_2596.jpg

شرح وظایف و اهداف :

 1. نظارت بر اجرای سیاست ها و خط مشی های اداری و مالی و استخدامی و امور مدیریت منابع انسانی و اداری، رفاهی و استخدامی واحدهای استانی دستگاه های اجرایی در قالب سیاستهای کلی ابلاغی.

 2. ارزیابی وضعیت نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای استانی دستگاه های اجرایی بر اساس شاخص ها و ضوابط مصوب معاونت توسعه مدریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و نظارت بر چگونگی صدور مجوزهای استخدامی بر اساس اختیارات تفویض شده از سوی مراجع ذیربط با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور

 3. انعکاس نارسایی ها و مشکلات واحدهای استانی دستگاه های اجرایی در زمینه توسعه مدیریت سرمایه انسانی به مراجع ذیربط.

 4. نظارت بر اجرای تمامی امور اداری و تشکیلاتی، ارائه تسهیلات رفاهی و استخدامی کارمندان استانداری و واحدهای تابعه بر اساس قوانین و مقررات.

 5. اعلام نظر در مورد کیفیت نیروی انسانی مورد نیاز استانداری و واحدهای شهرستانی و انجام تشریفات مربوط به بکارگیری و جذب و استخدام و صدور احکام مطابق قوانین و مقررات مربوطه.

 6. اجرای طرح ها و برنامه های مصوب و ابلاغی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مرتبط با وظایف واحدهای استانی دستگاه های اجرایی و اعمال نظارت و هماهنگی لازم در این زمینه.

 7. نظارت بر اجرای امور مالی اعم از نگهداری دفاتر، اعتبارات، هزینه ها و تهیه و تنظیم و صدور اسناد مالی و وصول اعتبارات تخصصی استانداری بر اساس قوانین و مقررات.

 8. نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات و دستورالعمل های مربوط به برقراری حقوق و مزایا و فوق العاده های مربوطه تمامی واحدهای استانی دستگاه های اجرایی.

 9. نظارت بر انجام کلیه امور خدمات و تدارکات استانداری و واحدهای تابعه بر اساس قوانین و مقررات.

 10. نظارت بر اجرای بودجه تفصیلی ابلاغ شده به استانداری

 11. نظارت بر تهیه و تنظیم بودجه پیشنهادی (اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای) استانداری، فرمانداری و بخشداری های تابعه بر اساس برنامه های تنظیم شده با رعایت قوانین و مقررات و ضوابط و دستورالعمل های بودجه.

 12. توانمند سازی و افزایش سطح دانش و مهارت کارمندان از طریق ساماندهی و پیش بینی آموزش های مناسب در چارچوب سیاست ها و برنامه های ابلاغی در سطح استان و نظارت بر اجرای آن

 13. مدیریت فرآیند از طریق نظارت برتهیه، تنظیم، ارزشیابی و اجرای برنامه های آموزشی کارمندان واحدهای استانی دستگاه های اجرایی و شهرداری ها با همکاری مراجع آموزشی ذیربط.

 14. نظارت بر اجرای آئین نامه امتحانات و مسابقات استخدامی بر اساس اختیارات تفویض شده در سطح استان.

 15. مدیریت اجرای ارزشیابی نوبه ای کارمندان دولت و نظارت بر برگزاری دوره های آموزشی لازم و توجیه ارزشیابی کنندگان در رابطه با اهداف و برنامه های ارزشیابی.

 16. حمایت از طراحی و تهیه بسته های مناسب نرم افزایش و نظارت بر آموزش بسته های مذکور به منظور تسهیل فعالیت واحدهای مختلف با هماهنگی.

 17. نظارت بر اجرای برنامه های و طرح های تحول اداری، توسعه فناوری اطلاعات، نوسازی اداری و مصوبات شورای عالی اداری در واحدهای استانی دستگاه های اجرایی و ارائه گزارش های لازم به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور

 18. تهیه الگو و سیستم های اطلاعاتی متناسب با نیازهای موجود استان و استانداری.

 19. نظارت بر ا رائه صحیح خدمات پشتیبانی سخت افزاری به واحدهای مختلف استانداری.

 20. حمایت از طراحی و تهیه بسته های مناسب نرم افزاری برای انجام فعالیت واحدهای مختلف.

 21. نیازسنجی و نظارت بر اجرای طرحهای مطالعاتی و پژوهشی و ارزشیابی آن در چارچوب سیاستهای ابلاغی کشور.

 22. نظارت بر انجام مطالعات و بررسی های لازم در مورد روشهای انجام کار، تهیه و تنظیم و پیشنهاد تشکیلات تفصیلی و شرح وظایف پست های سازمانی استانداری در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه.

 23. انعکاس تغییرات و اصلاحات تشکیلاتی واحدهای استانی دستگاه های اجرایی بر اساس ضوابط و شاخص های ابلاغی در سقف پستهای سازمانی مصوب و در چارچوب اختیارات تفویض شده به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور.

 24. نظارت بر انجام وظایف دبیرخانه ای ستاد برنامه ریزی تحول اداری استان و هماهنگی با دبیرخانه ستاد وزارت کشور و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور.

 25. نظارت بر نحوه اجرای روشها و رویه های اختصاصی و عمومی واحدهای استانی دستگاه های اجرایی بر اساس شاخص ها و ضوابط ابلاغی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور با هماهنگی حوزه مرکزی دستگاه اجرایی متبوع.

 26. پیگیری و انجام امور مربوط به بهره وری واحدهای استانی دستگاه های اجرایی و مسائل و موضوعات مرتبط با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و سازمان ملی بهره وری ایران.

 27. نظارت بر چگونگی انجام آئین نامه ها و دستورالعمل ها و رویه های اجرایی کار.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی