فرماندار شهرستان کبودراهنگ خبرداد:در سال گذشته در شهرستان کبودراهنگ ۳۶۰۰فقره تسهیلات ازدواج و فرزند آوری به مبلغ۳هزارو ۲۶۶میلیار تومان پرداخت شده است

🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷
┄┄┅══✧❁🇮🇷❁✧══┅┄
✅فرماندار شهرستان کبودراهنگ خبرداد:در سال گذشته در شهرستان کبودراهنگ ۳۶۰۰فقره تسهیلات ازدواج و فرزند آوری به مبلغ۳هزارو ۲۶۶میلیار تومان پرداخت شده است.
💠جلسه ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شهرستان کبودراهنگ به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و سایر اعضای جلسه در فرمانداری برگزار شد.
🔰دکتر مسلم غلامی فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این جلسه اظهار داشت:
💢با اهتمام دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی)جوانی جمعیت و تحکیم بنیان خانواده است  این امرمهم در این شهرستان به جد در حال انجام است.
💢همایش هفته ملی جمعیت در این شهرستان طی روزهای ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت ماه با شعار "ایران جوان بمان، فرزندان سرمایه‌های زندگی" برگزار می‌شود.
💢کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان بایستی همکاری لازم را در برگزاری همایش هفته ملی جمعیت داشته باشند.
💢دولت مردمی و انقلابی سیزدهم  مشوق های خوبی برای جوانی جمعیت در نظر گرفته است که رسیدن به نقطه تعادل در حوزه جمعیت نیازمند اجرای دقیق این سیاست های تشویقی بوسیله دستگاه اجرایی است.
💢در سال جاری بانک های عامل پرداخت وام های ازدواج و فرزندآوری را تسهیل کنند.
💢سامانه اعطای زمین یا واحد مسکونی به خانواده های دارای ۳ فرزند و بیشتر در وبسایت مسکن حمایتی وزارت راه و شهرسازی  به آدرس https://saman.mrud.irمجددا فعال شده است وبر این اساس متقاضیانی که پس از تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت
   تاریخ تولد فرزند  سوم یا بیشتر آنها بعد از  تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد، می‌توانند با مراجعه به قسمت «ثبت نام نهضت ملی مسکن» در سامانه طرح‌های حمایتی مسکن، گزینه «متقاضیان دارای سه فرزند به بالا» که بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت فعال شده را انتخاب و سپس در بخش نوع سرپرستی، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
💢برای دستیابی به اهداف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیازمند نهضت اطلاع رسانی و بسیج همگانی در راستای آگاه سازی مردم هستیم از این روبخشداران ، شهرداران،دستگاه های اجرایی، فرهنگی و آموزشی شهرستان در این بخش نیز فعالانه عمل کنند. 🗓  سه شنبه ۱۹اردیبهشت ماه۱۴۰۲
#دولت مردم
@khabarkabood_ir
┄┄┅══✧❁❁✧══┅┄ ◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی