سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران :امروز ایران اسلامی قدرت اول دفاعی منطقه است و هیچ معادله‌ای در منطقه بدون نقش‌آفرینی ایران قابل تنظیم نیست.

🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷
┄┄┅══✧❁🇮🇷❁✧══┅┄
#هفته_دفاع_مقدس
#گزارش_تصویری
🔹️سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران :امروز ایران اسلامی قدرت اول دفاعی منطقه است و هیچ معادله‌ای در منطقه بدون نقش‌آفرینی ایران قابل تنظیم نیست.
✅سردار رضا طلایی نیک سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دومین اجلاسیه کنگره شهدای شهرستا کبودراهنگ افزود: ما در اول جنگ تنها بودیم اما امروز می‌گویند هیچ معادله‌ای در خاورمیانه بدون نقش‌آفرینی ایران اسلامی قابل تنظیم نیست و این قدرت دفاعی به دست آمده ایران است. 💢وی اضافه کرد: ایران اعلام کرد که من اجازه تغییر مرزها در منطقه را نمی‌دهم و در برخی از نقاط مرزی ما چند بار خواستند این کار را بکنند اما جرات نکردند و باز هم جرات نخواهند کرد که این کار را انجام دهند. 💢سردار طلایی نیک با بیان اینکه مرزها باید مرزهای تثبیت‌شده‌ای باشد ادامه داد: وقتی ایران این را با صدای بلند اعلام می‌کند یعنی یک پشتوانه‌ای دارد. 💢سخنگوی وزارت دفاع تاکید کرد: یک قدرت ملی، دفاعی، مردمی، ولایی و یک ایمانی پشت سر این استراتژی وجود دارد. 💢وی با اشاره به نمونه‌هایی از دستاورد‌های متخصصان صنعت دفاعی کشورمان افزود: در سامانه موشک باور ۳۷۳ انواع تجهیزات «رهگیری، راداری، شناسایی و درگیری» به کار رفته است؛ امروز موشک‌هایی در اختیار داریم که اسم آن‌ها را موشک‌های اسرائیل‌زن گذاشته‌ایم و نقطه هدف آنان در وهله اول سرزمین‌های اشغالی است. 🗓یکشنبه ۲ مهر ماه۱۴۰۲ @khabarkabood_ir
┄┄┅══✧❁❁✧══┅┄ ◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی