فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت:با تامین زمین نهضت ملی مسکن به ۱۷۰ خانواده مددجوی دارای معلول در شهرستان کبودراهنگ زمین اعطا می‌شود.

🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷
┄┄┅══✧❁🇮🇷❁✧══┅┄
🔹️فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت:با تامین زمین نهضت ملی مسکن به ۱۷۰ خانواده مددجوی دارای معلول در شهرستان کبودراهنگ زمین اعطا می‌شود. 💢دکتر مسلم غلامی فرماندار کبودراهنگ در جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی این شهرستان افزود:
🔸️با تامین زمین نهضت ملی مسکن به ۱۷۰ خانواده مددجوی دارای معلول در شهرستان کبودراهنگ زمین اعطا می‌شود. 🔸️برای کمک به مددجویان بهزیستی، خیرانی در این حوزه شناسایی و از ظرفیت آنان استفاده شود.  🔸️ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها هم برای ساخت مسکن مددجویی باید کمک رسان باشند. 🔸️ بنیاد علوی بیش از ۵۶۰ میلیون تومان اعتبار به شهرستان تخصیص داده که برای خرید لوازم خانگی و تعمیر مسکن هزینه شده است. #دولت_ایمان_و_امید #دولت_مردمی_و_انقلابی_ایران_قوی 🗓  یکشنبه ۲۸آبان ماه ۱۴۰۲ @khabarkabood_ir
┄┄┅══✧❁❁✧══┅┄
◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی