نشست فرماندار شهرستان کبودراهنگ در ۲۲مرداد ماه روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی باحضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار با اعضای هیئت اندیشه ورزان جوان شهرستان کبودراهنگ در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)
🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷
┄┄┅══✧❁🇮🇷❁✧══┅┄
✅نشست فرماندار شهرستان کبودراهنگ در ۲۲مرداد ماه روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی باحضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار با اعضای هیئت اندیشه ورزان جوان شهرستان کبودراهنگ در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
💢️دکتر مسلم غلامی فرماندار شهرستان کبودراهنگ بعدازظهر امروزدر نشست ۳ساعته با اعضای هیئت اندیشه‌ورزان جوان شهرستان اظهارداشت: ما معتقدیم که هیئت‌های اندیشه‌ورز می‌تواند ضمن ارائه مشاوره کارشناسی شده، رابط موثر بین مردم و مسوولان دستگاه شده و به راحتی مطالبات مردمی را به سیستم اداری منتقل کنند تا ارائه خدمات توسط دستگاه‌های دولتی هرچه بهتر فراهم شود.
💢وی با بیان اینکه در روند برگزاری دوانتخابات امسال در اسفند ماه سال جاری   با اجرای سیاست های دولت مردمی و انقلابی سیزدهم بر چهار محور و مؤلفه مد‌نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) «رقابت، سلامت، مشارکت و امنیت» تأکید شده است، گفت: همه ما باید تابع قانون و پاسدار رأی مردم باشیم و فضای جامعه را با ایجاد شور و نشاط سیاسی برای افزایش حضور مردم در انتخابات فراهم کنیم.
💢 دکتر غلامی فرماندار کبودراهنگ در ادامه با توصیه های خود به اعضای اندیشه ورزان جوان در راستای ادامه تدوین طرح تحول اقتصادی شهرستان به مشارکت اجتماعی و همراهی جوانان شهرستان اشاره نمودندو به بررسی کمبود ها و ظرفیت های اقتصادی شهرستان پرداختند.
💢در این جلسه اعضای هیئت اندیشه ورزان جوان به ارائه نظرات و پیشنهادات درخصوص توسعه، پیشرفت ومشکلات شهرستان پرداختند.

#دولت_ایمان_و_امید

🗓 یکشنبه۲۲مرداد ماه۱۴۰۲

@khabarkabood_ir
┄┄┅══✧❁❁✧══┅┄
◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی