🔹️فرماندار شهرستان کبودراهنگ: تسریع در جمع‌آوری اسناد دفاع مقدس در این شهرستان امری ضروری است. /🔸️مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان گفت:فرماندار شهرستان  کبودراهنگ با روحیه بسیجی همه مدیران بسیجی شهرستان را پای کار آورده همه این عزیزان

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)
🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷
┄┄┅══✧❁🇮🇷❁✧══┅┄
🔹️فرماندار شهرستان کبودراهنگ: تسریع در جمع‌آوری اسناد دفاع مقدس در این شهرستان  امری ضروری است.
🔸️مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان گفت:فرماندار شهرستان  کبودراهنگ با روحیه بسیجی همه مدیران بسیجی شهرستان را پای کار آورده و همه این عزیزان دغدغه دفاع از ارزش‌ها را دارند.
✅جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان کبودراهنگ به ریاست فرماندار وبا حضورمدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان و اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری  برگزار گردید.

💢دکتر مسلم غلامی فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این جلسه  با تاکید بر ضرورت حفظ و انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل آینده گفت: تسریع در جمع‌آوری اسناد جنگ هشت ساله از طریق دستگاه‌ها،پیشکسوتان جنگ،خانواده رزمندگان، جانبازان و شهدا در این شهرستان امری ضروری است.

💢وی گفت: دوران دفاع مقدس دورانی با افتخار و با معنویت در تاریخ کشور است که ابعاد آن باید نسل به نسل بازگو شود.

💢ایشان افزود:به زودی شهرستان کبودراهنگ  میزبان شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود که این شهید گمنام در منطقه گردشگری روستای علیصدر آرام خواهد گرفت.

💢فرماندار کبودراهنگ گفت:در دوران دفاع مقدس، فرزندان خطه ولایی شهرستان کبودراهنگ از ارزش‌های اسلامی و اعتقاداتشان، با شجاعت  دفاع کردند وثمره آن  ۶۴۳شهید گرانقدر،۱۸۰۰جانباز . ۳۶آزاده سرافرازو۶۰۰۰رزمنده بوده است در امتداد آن نیز در همه صحنه‌ها حضوری موثر داشته‌اند‌.

💠سردار ظفری مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان درادامه با بیان اینکه فرماندار کبودراهنگ با روحیه بسیجی همه مدیران بسیجی شهرستان را پای کار آورده و همه این عزیزان دغدغه دفاع ارزش‌ها را دارند که این شیوه مدیریت دقیقاً همان اتفاقی است که باید شاهد آن باشیم، گفت: آمادگی مدیران شهرستان کبودراهنگ تداعی کننده همان فرهنگ ایثار و تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس است.

💢مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان همدان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: این سردار پر افتخار بزرگ فکر می‌کرد و همه باید مثل اوبزرگ فکر کنیم و همه پای کار باشیم که امروز در شهرستان کبودراهنگ شاهد این نگاه و سبک مدیریت هستیم

#دولت_ایمان_و_امید

🗓  پنج شنبه۲۶مرداد ماه۱۴۰۲

@khabarkabood_ir
┄┄┅══✧❁❁✧══┅┄
◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی