مصوبات شورای ترافیک برای همه دستگاهها لازم الاجراست

┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄┄
مصوبات شورای ترافیک برای همه دستگاهها لازم الاجراست
🔻جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان  به ریاست مسلم غلامی فرماندارکبودراهنگ وبا حضور شیخی زاده  معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار،بخشداران و سایر اعضای جلسه   باهدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل ونقل جاده ای وارائه راهکارهای لازم و اجرایی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
🔻مسلم غلامی فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این جلسه با اشاره به اینکه بهسازی و رفع موانع ترافیکی از اولویت های شورای ترافیک شهرستان است، تأکید کرد: اجرای مصوبات شورای ترافیک برای همه دستگاهها لازم الاجراست.
🔻فرماندار کبودراهنگ با تاکید بر ساماندهی خودروهای میوه فروش، تصریح کرد: با توجه به دغدغه مردم ومسئولان مبنی بر تعداد زیاد این وانت بارهای میوه فروش در سطح معابر، خیابانها ومیادین شهر کبودراهنگ که گاهآ باعث گره های ترافیکی خواهند بود،با پیشنهاد شهرداری کبودراهنگ دو محل جهت ایجاد بازار روز دائمی مشخص گردیده است که بایستی شهرداری کبودراهنگ هرچه سریعتر نسبت به حل این موضوع مهم اقدامات لازم را انجام دهد.
🔻غلامی با تاکید بر این که اصلاح و بهسازی نقاط حادثه خیز بطور جد باید در دستور کار مسئولین امر به ویژه شورای ترافیک قرار بگیرد، گفت: بایستی از همه ظرفیت‌های شهرستان در راستای آرام سازی، بهسازی و رفع مخاطرات نقاط حادثه خیز بخوبی استفاده شود.
🔻وی با اشاره به نقاط حادثه خیز این شهرستان گفت: طرح تعریض جاده کبودراهنگ-امیر آباد به سوباشی از مهمترین موضوعات شورای ترافیک شهرستان است که در سال آینده در کمیته برنامه ریزی برای این پروژه اعتبار لازم اختصاص می یابد.
🗓 چهار شنبه شانزدهم آذر۱۴۰۱ ----------------------------------------------------
✳️ روابط عمومی #فرمانداری_شهرستان_کبودراهنگ
╭──┅═ঊঈঊঈ═┅──╮ 
       https://eitaa.com/khabarkabood
╰──┅═ঊঈঊঈ═┅──╯
╭──┅═ঊঈঊঈ═┅──╮ 
      splus.ir/farmandarikaboodrahang110     ╰──┅═ঊঈঊঈ═┅──╯  

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی