برگزاری 55 جلسه ويدئو کنفرانس در استانداری همدان

 

  مدیر فناوری و اطلاعات و شبکه دولت استانداری همدان از برگزاری 55 جلسه و حضور4309 نفر ساعت بصورت ویدئو کنفرانس با حضور مقامات کشوری و استانی توسط این دفتر از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

 

 محمد حسن میرزایی با اعلام این خبر گفت: در پی شیوع کرونا و ضرورت برگزاری جلسات استاندار، معاونین و مدیران کل با مقامات کشوری، استانی و شهرستانی، موضوع استفاده از تکنولوژی و ویدئو کنفرانس در دستور کار قرار گرفت و با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده و تلاش کارکنان این دفتر تمامی جلسات با موفقیت برگزار شد.
وی یادآوری کرد: جلسات رئیس جمهور با استانداران سراسر کشور با موضوع کرونا ، جلسات وزیر کشور و وزیر بهداشت با استانداران در خصوص مبارزه با کرونا،جلسات ستاد استانی کرونا بین استاندار و فرمانداران ، شرکت معاونین استاندار در جلسات وزارتخانه و شرکت مدیران کل در جلسات هماهنگی کشوری از اهم این جلسات بوده است.
مدیر فناوری و اطلاعات استانداری همدان تصریح کرد: با توجه به مزایای برگزاری جلسات ویدیوکنفرانس از جمله حذف هزینه رفت و آمد و هزینه های اسکان و دیگر هزینه های نشست‌های حضوری و کاهش آلودگی و ترافیک و نتایج بسیار مثبت برگزاری جلسات ویدئو کنفرانسی از جمله جلوگیری از هدر رفت زمان ، روند استفاده از این نوع جلسات پس از مهار و شکست کرونا نیز ادامه یابد.
میرزایی خواستار آمادگی تمامی مدیران استان برای شرکت در جلسات ویدئو کنفرانسی شد و ادامه داد: چند جلسه از جلسات ویدئو کنفرانسی مربوط به ارائه گزارش مدیران شهرستانی به استاندار و معاونین و توضیح درباره عملکرد بوده‌است که با توجه به نتایج مثبت آنها بویژه در کاهش هزینه ها ، این نوع جلسات تداوم خواهد داشت.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی