امکان دورکاری کارمندان از طريق شبکه دولت در استان

  

 

مدیر فناوری و اطلاعات و شبکه دولت استانداری همدان گفت: امکان و زیر ساخت مناسب برای دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی از طریق شبکه دولت در سطح این استان فراهم است.
محمدحسن میرزایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع کرونا و ضرورت بهره گیری دستگاه ها و سازمان های دولتی از زیر ساخت‌های الکترونیکی و ارتباطی، با پیگیری و تلاش دفتر فناوری اطلاعات استانداری، زیرساخت مناسب برای دورکاری کارکنان دولت در سطح استان همدان فراهم شده است.

مدیر فناوری و اطلاعات و شبکه دولت استانداری همدان اظهار داشت: زیر ساخت فعالیت کارمندان در بستر شبکه دولت مبتنی بر شبکه APN همراه اول آماده شده است.

میرزایی گفت: با استفاده از این امکان، تمامی کارکنان دستگاه های اجرایی استان همدان از هر مکان و نقطه ای در هر ساعت شبانه روز می توانند به شبکه داخلی سازمان خود دسترسی داشته و خدمات مورد نیاز را از راه دور ارائه دهد.

وی افزود: در حال حاضر از این زیر ساخت کارکنان استانداری همدان بهره می‌گیرند و با دیگر نهادها و سازمان های دولتی نیز برای بهره گیری از این ظرفیت مکاتبه های لازم انجام شده است.

وی اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی برای دریافت «رمز» باید با دفتر فناوری و اطلاعات استانداری همدان مکاتبه و اعلام نیاز کنند تا کد کاربری مربوطه در اختیار آنها برای دورکاری و اتصال به شبکه دولت در اختیار آنها قرار گیرد.

 

امکان-دورکاری-کارمندان-از-طريق-شبکه-دولت-در-استان-همدان-فراهم

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی