جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان رزن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رزن؛ مهندس سلامتی با لباس مدیریت بحران و شیلد در جلسه کمیته نظارتی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان رزن حضور یافت .
فرماندار در ابتدای جلسه صدور دستوراجرای قاطعانه پروتکلهای بهداشتی و برخورد بدون مماشات با متخلفان را صادر فرمودند .
وی خبر داد : ظرفیت بخش کرونای بیمارستان ولیعصر رزن تکمیل و بخشهای دیگر هم در حال پر شدن هستند،سرعت و جهش همه گیری کرونا بسیار بالا و همه سنین را دربرگرفته ایشان تاکید داشتند: مردم تنها به ضرورت از منازل خود خارج شوند از کودکان و افراد مسن بیش از همه مراقبت کنند.
سید رضا سلامتی گفت : علیرغم قرمز و بحرانی بودن وضعیت حال حاضر شهرستان با توجه به سرعت پیشرفت و گسترش بیماری عمده نگرانی ما روزها و هفته های آینده است پس به خاطر رضای خدا مردم شریف و فهیم شهرستان در رعایت پروتکلهای بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک،ماندن در منزل،پرهیز از شرکت در مراسمات و دورهمی های خانوادگی در جلوگیری از وخامت بیش از پیش اوضاع کمک کنند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی