جانمایی و فعالیت ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود.

فرماندار همدان :

جانمایی و فعالیت ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود.

فرماندار همدان با اشاره به آغاز زمان فعالیتهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری گفت : فعالیت ستادهای فرعی تبلیغاتی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان باید در چارچوب قانون باشد.

محمد علی محمدی با بیان اینکه مهلت قانونی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از 7 لغایت 26 خرداد پیش بینی شده است تصریح کرد : جانمایی و فعالیت هرگونه مکان تحت عنوان ستاد تبلیغاتی داوطلبان باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود.

وی اضافه کرد : در صورت عدم هماهنگی قبلی، فعالیت ستاد تبلیغاتی داوطلبان و کلیه مسئولیتهای قانونی ناشی از هرگونه پیشامد احتمالی، متوجه کسانی است که ستادهای مزبور را بدون هماهنگی با فرمانداری جانمایی و راه اندازی کرده اند .

فرماندار همدان با توجه به دستورالعمل های بهداشتی انتخابات ۲۸ خرداد تاکید کرد : رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی با توجه به طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها برای کلیه افراد مرتبط با انتخابات، الزامی است.

وی افزود : هر گونه تجمع انتخاباتی، مراسم سخنرانی، گفتگو و مناظره در مکان های سربسته از قبیل مساجد، سالن های اجتماعات، تالارهای پذیرایی و سالن های ورزشی ممنوع است و اینگونه برنامه ها باید در فضای باز و مطابق با شیوه نامه باشد.

محمدی یاد آور شد : برگزاری مراسم استقبال از کاندیداها، راه اندازی کارناوال های تبلیغاتی و موارد مشابه مطلقاً ممنوع است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی